Lilium :: Краснянський Сергiй :: fotoclub.info
посмотреть на весь экран
кадрирование
черно-белый
    

информация

оценка фото

 • средний бал 2.76
 • сумма балов 105
 • всего голосов 38 [инфо]

другие фото автора

реклама

комментарии

 • Алексей10.12.2010 10:22
 • відмінно!

 • Valentyn Chub10.12.2010 10:27
 • Amazing!

 • Геннадий Клименко10.12.2010 16:59
 • Очень нежно и красиво! Свет понравился!

 • Дмитрий Пастрома10.12.2010 19:19
 • Работа стоящее внимания...!!!

 • Татьяна Ефтименко10.12.2010 19:24
 • Грация модели, поза, световой эффект привлекают.

 • Геннадий Клименко10.12.2010 21:53
 • Не хотел продолжать , но не сдержался! В продолжение нашей дискуссии... Можно в пух и прах разбить это фото, по принципу "можно доковыряться и к столбу" На самом деле фото классное, и я об этом уже сказал... Вы сказали, что в принципе не оцениваете подобные фото?! И "горе-критиков", Латунских и Шариковых хватает всегда! Хочу вспомнить нелепый комент Ирины Мороз, по-поводу Вашей работы...! Все относительно...!!! И все не постоянно...! Ваше искусство приятно..., пока до него не добрался какой-нибудь червь... Искренне уважаю Ваше творчество и прошу воспринимать мой коммент только лишь как творческую полемику, и не более того!:)

 • Краснянський Сергiй10.12.2010 22:31
 • Геннадій, знаєте в чому справа ? Саме в тому, що ми вкладаємо в роботу... Я сказав в тій дискуссії, що не оцінюю не сам розділ ню, а ті фото які за змістом не мають жодної цікавості, тоді я проходжу мимо і не витрачаю часу ! Це може бути будь який жанр фото, не в тому діло, та навіть не в тому діло що те фото під яким розгорнулась така цікава дискусія зовсім слабке, навіть не те що позитивних вражень не викликає, негативних теж... банальність і більш нічого, не кажучи вже про технічні недоліки !
  А що до цієї роботи, знаєте, я її навмисно показав після вчорашніх дебатів, щоб наглядно показати те про що казалось... поясню : люди здебільшого приходять на сайт і не думають в першу чергу над цілями фотографії, а заводять дружбу, плюсують один одному, женуться за власними рейтингами ! Це не новина саме цього сайту, так скрізь, тільки в різній мірі і все це як на долні у нас, тільки питання хочемо ми це бачити чи ні ?... Ото ж я, не переживаючи за рейтинг цієї моєї фотографії, пройшовся з критикою по більшості авторів, ну і що ми маємо у підсумку ? ніякої дивини : ті кого я критикував заходять на сторінку, але не те шо не голосують вважаючи себе ображеними, навіть жодного більш менш суттєвого слова немає... Так не ображатись же треба, не треба і хороводи водити медоносячи під роботами один одного, а краще б щось змістовніше зробили : починаючи зі своїх робіт і закінчуючи коментарями під іншими авторами !
  Оце і є головна проблема, я не боюсь бути каталізатором певного сплеску суперечок, хай вже буде так, ніж солодке болото, бо люди схоже не розуміють шо топлять і себе і інших...
  А для Вас як певний приклад : візьміть покладіть поруч це фото і те про яке ми вчора говорили, подивіться на свої відчуття, бачення їх рівня, а потім порівняйте оцінки ! Повторюсь, для мене не важливі оцінки, ну і не вважаю свої роботи ідеальними, але... не треба великих зусиль, щоб бачити різницю ! Ну і таким же прикладом я міг би ще кілька недавніх робіт показати вже інших авторів з цього сайту рівень яких надзвичайно вищий "топових" робіт, але з рейтингом не більше 10-20 !... Чому вони проходять не поміченими, де наше бачення ?!!! От проблема, а не тешо когось там покритикували ! Треба критикувати, ще більш жорстко раз такі ми сліпі ! Але ж вчора я побачив шо навпаки, людині ще й очі лестощами замусолили і шо ще гірше - це непоодинокий випадок !
  Так що давайте думати, і давайте ставити на перше місце саме фотографію, а не "дружбу" ! Сподіваюсь хтось та зрозуміє....

 • Краснянський Сергiй10.12.2010 22:43
 • Трошки сплагіатю, але дуже вже важлива стаття :
  http://forum.fotoclub.info/read.php?1,83104
  Варто її не раз перечитати і хай буде побільше у нас на виду...

 • Геннадий Клименко10.12.2010 23:04
 • Знаете Сергiю! Менi дуже приэмно спiлкуватися з Вами, бо Ви розумний i врiвноважений чоловik! Рiзниця в фото дiйсно э! Але рiчь не в тому! Для кого Ми викладаемо фото?! Для вузького кругу "спецiв", чи для загалу?! Те , що для "вузького кругу" э дикicттю, для загала може показатися не аби якою щирiсттю. Знову таки все вiдносно, i у кожного своя правда i бачення! Щиро Ваш! Геннадiй Клименко!

 • Сергей Темиренко 10.12.2010 23:13
 • Гарна фотокартка. Подобається.

 • Краснянський Сергiй10.12.2010 23:21
 • Ото ж бо що відносно... тільки я вважаю за потрібне наголос ставити на тому, що це сайт фотоклубів, звісно тут є і початківці і більш досвідчені автори, але все ж таки - на першому місці як не крути стоїть фото !
  Тут навіть треба більше уваги приділяти ретельному відбіру робіт ніж на звичайних фотосайтах, де люди або банально тусуються, або роблять собі піар, штучно підвищуючи рейтинг, тобто градація медоносів широка і її викорінити звідти гадаю взагалі не можливо... але на порталі фотоклубів повинна би бути дещо інша атмосфера, бо чому ми приходимо в клуби ? Це зібрання за інтересами, ніяких піарів зазвичай немає на меті, повинно би бути бажання вчитись на першому місці ! Звісно не без того щоб і десь помилятись, але мій посил з критикою був через те, що вчитавшись в коментарі та прослідкувавши рейтинги та рівні робіт, я побачив ситуацію далеку від бажаного... звісно це лише моя думка, нас авторів багато, то ж і хочеться більш змістовних думок ! Якшо комусь та ще цікава тема, то хай вискажуться. я не вважаю це за флуд під моєю роботою, бо насправді важливішої теми і не знайти !...
  Ну а щодо балансу думок, то звісно треба і критикам мати толерантність, щоб все ж таки зауваження дойшли до розуміння людей, ну і тим хто розхвалює авторів треба розуміти, що ми або завдаєм шкоди своїми компліментами самим авторам, або ж визнати, що це один зі способів набрати і собі рейтингів, заводячи "дружбу"... То ж давайте будемо чесними і з собою і з іншими !
  Це моє бачення, мої думки... згодні або ні, вирішуйте всі самі, ну і давайте змінювати ситуацію на краще ! На краще для всих нас і для фото як такого !

 • Краснянський Сергiй10.12.2010 23:24
 • ---Фото дня в 10.12.2010 23:16---
  >> В продовження теми http://art.photo-element.ru/analysis/photocritique/photocritique.html

  Також важлива стаття, шоб не загубитись ні критикам ні критикуємим у вирах подій... )
  Мене це стосується в рівній мірі !

 • Геннадий Клименко10.12.2010 23:28
 • ---Краснянський Сергiй в 10.12.2010 22:43---
  >> Трошки сплагіатю, але дуже вже важлива стаття :
  >> http://forum.fotoclub.info/read.php?1,83104
  >> Варто її не раз перечитати і хай буде побільше у нас на виду...

  Подобную классифиуацию, можно применить ко всем сторонам нашей жизни, это психология людей, хороша ли, плоха ль, второй вопрос! Что касается меня, то вряд ли на сайте я заслужил, звание великого воспевателя чьих-то побед, скорее наоборот, из-за острого невосприятия несправедливости, я затесался в ряд "белых ворон", которые иногда каркают не в тему...
  P.S. Если не сложно, определите мне место в Вашей классификации!:) Очень интересно!?
  Все же, искренне Ваш, Геннадий Клименко!

 • Краснянський Сергiй10.12.2010 23:34
 • Геннадій, ну класифіікація то не моя )
  Але якшо ви її розумієте, то вже не можна вважати Вас рабом такого життя, а воно ж і дійсно зачипає не тільки фотосайт, це стосується геть усіх сфер нашого життя, тільки у різних виглядах...
  Ну і в принципі не можна вказувати людям на помилки особистості, краще буде якшо людина сама здогадається, лише тоді наші недоліки як би розчиняться самі собою, бо ми їх пізнали, а пізнання - це світло... Це я не особисто про Вас писав, бо чесно кажучи не слідкував спеціально за Вашими коментарями, знаю лише одне, якшо людина вміє розмірковувати, а Ви це вмієте, то все буде гарно, і можна навіть самі великі негаразди подолати )))

 • Фото дня10.12.2010 23:35
 • Сергiй согласен,
  но должно быть самообучение и стремление доминирующим, иначе зачем тогда все. каждому второму не объяснишь прописные истины ибо надоест это, человек сам должен стремиться, что бы в спорах доказать и свою точку зрения, которая должна быть как стержень, а там поправят если нужно либо согласятся с доводами.

 • Краснянський Сергiй10.12.2010 23:43
 • Так, Фото дня, короткими фразами описав важливі речі ! Ну і в суті то не можна уникнути спорів, гарно якшо з них тільки народиться шось корисне, ото ж власне мій наголос був щоб вчитис обом сторонам і перетворити все в діалог ))
  Ну що проку, що хтось образився на мене і навіть не виказує тепер жодного слова, значить я шось не правильно зробив, маю тільки надію, що з часом люди "переварять" всі ті слова та шось таки виправлять в загальній ситуації, ну і мене не знаю наскільки вистачить, гадаю що є більш достойні рецензенти, то ж давайте будемо прислухатись !
  Просто дуже сподіваюсь шо отой жорстокий наїв та явне медоноство трошки відступлять, бо вже почали говорити на ці теми, знач народ навчиться...

 • Геннадий Клименко10.12.2010 23:43
 • ---Фото дня в 10.12.2010 23:16---
  >> В продовження теми http://art.photo-element.ru/analysis/photocritique/photocritique.html

  Дорогое Фото Дня! Вы растете в моих глазах! Только бы вот, Вы научились вчитываться в предоставленные Вами статьи! И, соответственно, делать выводы!:)))

 • Геннадий Клименко11.12.2010 00:00
 • ---Краснянський Сергiй в 10.12.2010 23:43---
  >> Так, Фото дня, короткими фразами описав важливі речі ! Ну і в суті то не можна уникнути спорів, гарно якшо з них тільки народиться шось корисне, ото ж власне мій наголос був щоб вчитис обом сторонам і перетворити все в діалог ))
  >> Ну що проку, що хтось образився на мене і навіть не виказує тепер жодного слова, значить я шось не правильно зробив, маю тільки надію, що з часом люди "переварять" всі ті слова та шось таки виправлять в загальній ситуації, ну і мене не знаю наскільки вистачить, гадаю що є більш достойні рецензенти, то ж давайте будемо прислухатись !
  >> Просто дуже сподіваюсь шо отой жорстокий наїв та явне медоноство трошки відступлять, бо вже почали говорити на ці теми, знач народ навчиться...

  Очень приятно общаться с Вами, просто бросил все остальные дела, ...но Вы говорите общими фразами, а я говорю о приземленном, о культуре общения, о коректности критики, о талейрантности в своих суждениях, о том , что критика не должна задевать чувства другого человека. И самое главное: человек имеет право критиковать , только имея за собой серьезную базу. Праздные критики еще ни кому не приносили пользы!( Это касается не Вас, а "ФОТО ДНЯ"!)

 • Краснянський Сергiй11.12.2010 00:25
 • Ну так, все повинно мати здоровий глузд, і та ж критика і ті ж критикуємі... де межа яку не можна переступати ?... навряд чи зможемо визначити, бо комусь треба дійсно дринця дати і доволі гарного, а комусь більш обережно пояснювати, щоб співрозмовник не замкнувся, бо тоді ні розмови не буде ні користі взагалі... Ну і похвала має місце якшо вона достойна, але може бути і навіть вбиваюча ! Власне я робив наголос на тому, щоб не підсоложувати там, де потрібна ну хай не критика, якшо людина не сприймає, а хоча б підказки ! Варіантів то багато, але шо ми маємо у наведеному вище прикладі ? Дівчині розсипались компліментами під слабкою роботою, та ще й самих високих балів наліпили ! Ну якшо вже хочеться шось добре зробити, то похваліть, але ставити максимальні оцінки за банальщіну... тут вже вибачте, ми ж тоді не фотосайт, а якісь Одноклассники чи В Контакті, де всі друзі і розсипаються дифірамбами і чепляють "звання" аж до геніїв навіть там де і близько не ходило розуміння фотографії !... Оце мене непокоїть, про це і повторююсь ось вже під багатьма роботами, і тут можу тільки загальними фразами і висказуватись, бо бачу проблему загально, не маючи при тому бажання вглиблюватись в тернії життя медоносів...
  Ну а щодо автора як Фото дня, то вже сам нік каже про те що людина таки хоче нам щось підказати ))) Ну а подивившись на його роботи, маю висновок, що людина виступає з певним протестом, в принципі проти тієї ж ситуації про яку ми розмовляємо... А роботи є классні )) З автором тим не знайомий і не слідкував за його коментами, але манера такого своєрідного протесту доволі оригінально виглядає, принаймні в мене більше поваги до таких методів, ніж ставити такі смішні коменти як "+++", проходитись по авторам з банкою меду, роздарюючи найвищі бали без жодного натяку на думку...
  Ну і в принципі як це не важливо, але все ж таки шкода якшо ми тут будемо тільки вдвох шось виясняти... то буде випуск пари впусту, а люди так і залишаться на інших сторінках, плюсуючи і далі не думаючи...
  З повагою і до Вас, Геннадіє, і до всіх інших, та побажаннями надалі шось таки змінювати...

 • Александр Подпрядов11.12.2010 14:03
 • Серёжа вы молодец кадр просто супер!!!

 • Краснянський Сергiй12.12.2010 13:56
 • В продовження теми, завітайте на форум, там проводиться обговорення певної проблеми, сподіваюсь спільними зусиллями визначимось як бути далі :
  http://forum.fotoclub.info/read.php?1,83160,page=2

 • Геннадий Клименко17.12.2010 20:23
 • Талейрантность и толерантность это абсолютно разные, но где-то пересекаемые понятия. Первое от имени великого французского дипломата Талейрана, второе переводится как терпимость.:)В данном контексте они в равной степени подходят...

 • Михаил Орлов10.01.2011 00:32
 • (нажаль не згадаю як українською)
  Трогательно

 • Краснянський Сергiй10.01.2011 00:48
 • Мені в цій роботі важливо було показати щось більше ніж оголене тіло, радий що вона знайшла відклики ! )

 • Анатолий Драган13.01.2011 09:35
 • НЕЙМОВІРНО ХВИЛЮЮЧА РОБОТА

 • Федорова Наталья23.01.2011 21:43
 • Красиво Сергей!! Нравиться игра света)

 • Игорь Полицковой21.06.2011 14:53
 • Приятная и волнующая работа!

 • Ігор Кобилянський14.09.2011 14:45
 • Щось не те, мені важко сприймається.

 • Евтеева/Скрипальщиков30.12.2011 22:28
 • Замечательная работа!!


фотографы онлайн

Пользователи онлайн (0):
Гости онлайн: 2
Максимальное число пользователей: 31 , 21.03.2011 20:27 | Максимальное число гостей: 950 , 06.04.2016 00:54